• O nas

Księgarnia Śpiewak to kameralna księgarnia w Jędrzejowie. Znajdziecie tutaj przede wszystkim dobrą literaturę - wciągające powieści, ciekawe reportaże, biografie, książki dla dzieci i młodzieży, piękne albumy oraz literaturę o tematyce regionalnej.

Oprócz książek oferujemy również upominki, zabawki, które rozwijają wyobraźnię i pomagają w edukacji najmłodszych oraz artkuły szkolne i biurowe, które stworzą szkolny zestaw oraz wyposażą każde biuro.
Mamy w swojej ofercie całą paletę różnorodnych pozycji książkowych. Chcemy zaprosić naszych Klientów w podróż przez rozmaite tematy, tytuły, gatunki, a przede wszystkim zarazić naszą pasją do czytania.

Współpracujemy z wieloma wydawcami i hurtowniami by mieć jak najszerszą i najbardziej aktualną ofertę, która zaspokoi każde, nawet najbardziej wymagające gusta.

Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, chcemy, aby każdy kto nas odwiedzi czuł się zawsze mile widziany.

Księgarnia istnieje na lokalnym rynku wiele lat. Teraz chcemy podzielić się naszą pasją z szerszym gronem czytelników dlatego postanowiliśmy otworzyć się na sprzedaż internetową, aby zakupy u nas były jeszcze wygodniejsze.
Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku i konto na instagramie, aby być na bieżąco z informacjami na temat księgarni, organizowanych przez nas promocjach i wydarzeniach. Publikujemy tam również tytuły polecanych książek – zarówno nowości, jak i kultowych pozycji, które warto przeczytać.

Serdecznie zapraszamy.