• Zamówienia publiczne. Wzory pism i dokumentów

197.44
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.99
Paczkomaty InPost 11.67
Poczta Polska 12.5
Kurier 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
ISBN 9788382232110

Zamówienie telefoniczne: 660418688

Zostaw telefon

 Publikacja jest zbiorem wzorów dokumentów stosowanych w przetargach publicznych opracowanych na podstawie ustawy - Prawo zamówień publicznych obowiązującej od 1 stycznia 2021 r., wraz z aktami wykonawczymi, i wprowadzającej m.in. nowe rozwiązania i instytucje w zamówieniach publicznych. Uwzględnia także zmiany wynikające z ustawy o zmianie ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz niektórych innych ustaw.

Książka została opracowana zgodnie z następującym schematem:
o tytuł pisma;
o przytoczenie przepisu, z którego wynika obowiązek lub możliwość wystosowania pisma przez zamawiającego lub inny podmiot;
o proponowana treść pisma;
o niektóre wzory zawierają wskazówki dla opracowujących pismo.

Przedstawiony materiał umożliwi czytelnikowi szybkie przygotowanie pism w napiętych terminach przetargowych, pozwoli ustrzec się przed potencjalnymi błędami przy zastosowaniu właściwej i kompletnej formy dokumentu. Publikacja zawiera także tekst nowej ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz teksty wszystkich obowiązujących rozporządzeń, co znacznie ułatwi posługiwanie się wzorami.

 Opracowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla zamawiających, będzie pomocne także wykonawcom.

Zawarte w publikacji wzory dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.zamowienia-publiczne-wzory-3.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu. Wzory można dowolnie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb.

Autor Ewa Marcjoniak
Rok wydania 2021
Oprawa twarda
Wydawnictwo Wolters Kluwer
Stron 708
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci