• Mossad porażki i sukcesy tajnych służb izraelskich

51.66
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.99
Paczkomaty InPost 11.67
Poczta Polska 12.5
Kurier 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
ISBN 9788379307746

Zamówienie telefoniczne: 660418688

Zostaw telefon
Autor podejmuje się trudnego wyzwania polegającego na przybliżeniu i usystematyzowaniu wiedzy na temat jednej z najbardziej tajemniczych i legendarnych agencji wywiadowczych na świecie. Aby jednak sprostać temu zadaniu, poszczególne rozdziały pracy stanowią odpowiedź na kilka nurtujących pytań dotyczących m.in. szczególnych warunków politycznych, w których inicjowane są działania wywiadowcze, a także typologii wydarzeń, zjawisk i procesów motywujących organizacje wywiadowcze do działań oraz wpływu wywiadu na podejmowanie decyzji politycznych.
Praca jest także okazją do zabrania głosu w toczącej się dyskusji na temat tajnych operacji - niejednokrotnie wzbudzających wiele emocji i kontrowersji podejmowanych przez państwo Izrael. Opracowanie skupia się przede wszystkim na analizie wybranych operacji wywiadu izraelskiego, które zostały zinterpretowane w kontekście sukcesów bądź porażek operacyjnych.
Analiza izraelskich służb jest ogromnie szeroka pod względem bezpieczeństwa narodowego, stosunków międzynarodowych oraz historii XX wieku. Opracowanie stanowi odpowiedź na oczekiwania i potrzeby studentów pobierających wiedzę z dziedziny nauk społecznych.
Autor Marek Górka
Rok wydania 2015
Oprawa broszurowa
Format 16x23 cm
Wydawnictwo Difin
Stron 235
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci