• Karty Potęga myśli

91.89
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.99
Paczkomaty InPost 11.67
Poczta Polska 12.5
Kurier 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
ISBN 9788383010106

Zamówienie telefoniczne: 660418688

Zostaw telefon

Odnajdziesz w sobie siłę już dziś!

Louise L. Hay to bestsellerowa autorka ok. 30 publikacji, między innymi książki "Pokochaj swoje życie". Teraz prezentuje wyjątkową, afirmacyjną talię. Na 64 kartach znajdziesz dobre myśli, które pomogą Ci odnaleźć w sobie siłę. Nieraz zdarza się, że nie wiemy, co zrobić w danej sytuacji, potrzebujemy naprowadzenia, rady lub po prostu uporządkowania natłoku myśli. Jednak nie zawsze mamy przy sobie kogoś, kto może nam pomóc. Teraz, dzięki tym kartom, już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia i otrzymasz duchowe wsparcie, którego potrzebujesz.

Skorzystaj z rad największego autorytetu

Autorka to specjalistka od pozytywnego myślenia. Milionom ludzi pomogła odkryć i wykorzystać potencjał ich własnych mocy twórczych do samorozwoju i samoleczenia. Od teraz nie będziesz mieć żadnego problemu z samooceną, życiem uczuciowym, osiąganiem sukcesów, wyjściem z trudnych lub lękowych sytuacji. Bezstresowo przebrniesz przez skomplikowane projekty w pracy, rozmowy z szefem lub z partnerem. Wszystko to dzięki kartom z afirmacjami na każdy dzień. Poprzez codzienne ich stosowanie i czytanie zawartych w nich przesłań, nauczysz się, jak myśleć pozytywnie w każdej sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Odkryjesz potęgę swojej podświadomości i jej wpływ na codzienne życie.

Pozytywne przesłania działają cuda!

Talia jest pełna takich pozytywnych myśli, które podnoszą na duchu, wspomagają rozwijanie naszego wnętrza, przepełniają nas energią do działania i pozwalają z radością patrzeć w przyszłość.

Cechuje mnie elastyczność i swoboda działania

Otwieram się na nowe wydarzenia

i zachodzące w moim życiu zmiany.

Każda chwila stanowi dla mnie

nową cudowną okazję do wzbogacenia duszy.

Lekko i bez wysiłku płynę z prądem życia.

Mój dom to spokojna przystań

Kocham swój dom.

Kocham każdy jego kąt

oraz ciepło i komfort,

które mi daje.

Przepełnia mnie spokój.

Afirmacje na każdy dzień

Praca z kartami jest bardzo prosta. Wystarczy, że będziesz mieć je przy sobie, gdziekolwiek będziesz - w domu, biurze, samochodzie. Możesz również podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi lub nosić wybraną kartę przy sobie, gdy czujesz taką potrzebę. Gdy masz jakiś problem czy trudność, karta pomoże Ci zaakceptować to, a przede wszystkim siłą umysłu wpłynąć na podświadomość i pozytywne nastawienie do tej sytuacji. Jeśli każdego dnia będziesz czytać jedną kartę to doświadczysz lepszego, pełnego energii życia. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste.

Poznaj nowy wymiar afirmacji!

Autor Louise Hay
Rok wydania 2022
Oprawa pudełko
Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci